Programy Partnerskie
Ranking Programów Partnerskich

Travellead

8

TravelLead – najlepszy turystyczny program partnerski pod słońcem

Organizatorem programu partnerskiego TravelLead jest serwis Wakacje.pl – wiodąca marka travel i jednocześnie największy serwis internetowy sprzedający usługi turystyczne większości touroperatorów działających na polskim rynku.

TravelLead został stworzony z myślą o wydawcach z obszaru turystyki i zajmujących się szeroko rozumianą tematyką wycieczek, wakacji i wyjazdów zagranicznych. Jest to miejsce idealne dla właścicieli stron internetowych, influencerów, blogerów oraz innych osób, które chcą promować usługi turystyczne i dzięki temu skutecznie monetyzować ruch z posiadanych serwisów lub innych mediów internetowych.

Udział w programie jest bezpłatny i wymaga jedynie wypełnienia prostego formularza. Cała procedura rejestracji i obsługi odbywa się online. Wydawcy mają do dyspozycji intuicyjny panel partnera oraz szeroką gamę narzędzi ułatwiających działania promocyjne.  Dużymi zaletami programu są bogata oferta wycieczek i możliwość dopasowania ich do profilu wydawcy, a także długi czas ważności cookies – nawet do 60 dni.

Partnerzy TravelLead wynagradzani są za sprzedaż każdej poleconej wycieczki prowizją sięgającą do blisko 4%. Warto dodać, że średnia kwota zamówienia jest wysoka i wynosi 6000 PLN. Możliwości zysków są więc w zasadzie nieograniczone. Dodatkowe bonusy przewidziane są m.in. za pozyskiwanie nowych wydawców do programu.

  • Atrakcyjne stawki prowizji
  • Afiliacja bez pośredników
  • Szeroka oferta znanej marki Wakacje.pl
Zobacz inne Programy Partnerskie