Programy Partnerskie
Ranking Programów Partnerskich

System Partnerski

6

System Partnerski - Programy partnerskie banków

System Partnerski jest rozbudowaną platformą transakcyjną, w której wynagrodzenie wypłacane jest użytkownikom w zamian za polecanie produktów na własnych stronach internetowych. Firma działa na rynku już od ponad dekady i współpracuje z niemal setką dużych reklamodawców. Programy partnerskie systemu Bankier.pl pogrupowane są tematycznie, co pozwala na lepsze dopasowanie kategorii do grupy docelowej.

System Partnerski pozwala na promowanie różnorodnych usługi i produktów, przede wszystkim z branży finansowej. Po kliknięciu w reklamę zamieszczoną w serwisie internetowym użytkownika, klient odsyłany jest na stronę powiązaną z promowanym portalem i daje możliwość zarobku partnerowi.

System Partnerski oferuje różne modele rozliczeniowe, od których uzależniona jest wysokość stawek oraz rodzaj działań niezbędnych do uzyskania dochodu. Należy do nich np. popularny model CPC, w którym do uzyskania prowizji wystarczy jedno kliknięcie. Poszczególne metody można efektywnie łączyć, co pozwala na uzyskanie większego dochodu.

Zobacz inne Programy Partnerskie