Programy Partnerskie
Ranking Programów Partnerskich

MyLead

2

MyLead - Najlepszy program afiliacyjny 2024

MyLead jest programem partnerskim, który cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród osób korzystających z tego typu form zarabiania dodatkowej gotówki. Dużą zaletą tego programu partnerskiego jest jego różnorodność. Możemy dostosować go do swojego profilu działalności, korzystając z licznych kategorii produktów dostępnych w ramach programu. Aby zacząć przygodę z MyLead wystarczy internet domowy.

Artykuły oferowane przez MyLead dostosowane są do potrzeb różnego rodzaju grupy odbiorców, dlatego bez problemu każdy dopasuje je do swojego zaplecza reklamowego i tematyki kanału. Do dyspozycji uczestnika programu afiliacyjnego oddany jest rozbudowany panel partnera, który umożliwia szybkie i sprawne zarządzanie zapleczem reklamowym. Po rejestracji każdy użytkownik platformy otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanego poradnika, który wprowadza w świat zarabiania online.

Prowizje w programie MyLead zależne są od wybranego przez klienta modelu płatności. Mamy tutaj do czynienia zarówno z procentowymi, jak i kwotowymi prowizjami.

  • 8 modeli dzięki którym można zarabiać m.in. CPS, CPA, CPL
  • W ofercie ponad 4300 programów partnerskich
Zobacz inne Programy Partnerskie