Programy Partnerskie
Ranking Programów Partnerskich

Lead Star

7

Lead Star

Współpraca w ramach programu partnerskiego Lead Star opiera na uzyskiwaniu prowizji za skuteczne promowanie produktów i usług. Przystępując do programu, użytkownik zyskuje dostęp do szeregu ofert z różnych dziedzin – w tym finansowych, motoryzacyjnych czy telekomunikacyjnych, stając się swego rodzaju pośrednikiem kilkudziesięciu firm oraz instytucji.

Lead Star oferuje partnerom intuicyjny i przejrzysty panel, a także szereg poradników dla osób początkujących. Użytkownik ma możliwość śledzenia na bieżąco większości promowanych kampanii. Kliknięcia i leady w pozostałych ujawniają się co kilka dni, po wgraniu raportów. Partner zyskuje aktywny kontakt z wydawcami, którzy mogą przesyłać LeadStar własne sugestie i propozycje.

Dostępne narzędzia do promowania to przede wszystkim widgety, linki symboliczne oraz pule kreacji. W LeadStar otrzymać można do 5 proc. przychodów od poleconych. Każdy użytkownik ma też możliwość wysyłania do swoich sub-partnerów wiadomości, bezpośrednio z poziomu panelu platformy.

  • Duża ilość reklamodawców
Zobacz inne Programy Partnerskie