Programy Partnerskie
Ranking Programów Partnerskich

FireAds

5

FireAds - Globalna Sieć Affilacyjna

Afiliacja, czyli program afiliacyjny jest specjalną formą współpracy między reklamodawcą a twórcą treści – właścicielem strony internetowej, bloga, vloga lub innego medium. Program partnerski polega na przekierowaniu odbiorców określonego środka przekazu na stronę reklamodawcy, a docelowo: na generowaniu sprzedaży na witrynie ogłoszeniodawcy.

Pracę w oparciu o klasyczny model programu afiliacyjnego oferuje sieć FireAds. Dzięki doświadczeniom na globalnym rynku afiliacji, platforma FireAds umożliwia korzystanie ze sprawdzonych i uznanych form wynagradzania, korzystnych zarówno dla afilianta, jak i firmy otrzymującej lead bądź sprzedaż tj.: CPA (cost per action – wynagrodzenie za konkretną akcję użytkownika), PPI/CPI (pay/cost per install- płatność za instalację), CPS (cost per sale – wynagrodzenie w formie prowizji od zamówienia), CPL (cost per lead – wypłata za wypełnienie formularza, podanie danych kontaktowych).

Platforma FireAds jest szczególnie doceniana przez afiliantów ze względu na możliwość wyboru spośród atrakcyjnych programów afiliacyjnych, relatywnie wysokie prowizje oraz środowisko wsparcia i wymiany doświadczeń użytkowników. Reklamodawców przyciąga wysoka jakość reklamy, przekładająca się na końcowe wyniki.

Zobacz inne Programy Partnerskie