Programy Partnerskie
Ranking Programów Partnerskich

eBrokerPartner

7

eBrokerPartner - Programy partnerskie banków

Platforma eBrokerPartner to internetowy program partnerski. Zarabianie w jego ramach opiera się na polecaniu produktów finansowych i poza-finansowych, takich jak m.in. konta i lokaty bankowe. Program funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 2008 roku, stale rozwija swoją ofertę i proponuje partnerom atrakcyjne warunki współpracy.

System obsługi eBrokerPartner skonstruowany został bardzo przejrzyście. Poza dochodami uzyskiwanymi poprzez obsługę klientów, każdy partner może pozyskiwać także dodatkowe środki od osób poleconych, które przystąpiły do programu za jego pośrednictwem. Na konto użytkownika trafia wówczas do 10 proc. przychodów sub-partnerów.

Partnerem na platformie może zostać zarówno przedsiębiorca, jak i zwykła osoba fizyczna. Aby nawiązać współpracę, użytkownik musi być pełnoletni oraz posiadać własną stronę internetową. W przeciwieństwie do konkurencyjnych systemów, eBrokerPartner nie każde partnerom tygodniami czekać na pierwsze dochody. Już za samą rejestrację i dołączenie do programu użytkownik otrzymuje 50 zł na start.

Zobacz inne Programy Partnerskie