Programy Partnerskie
Ranking Programów Partnerskich

Easyprofits

3

Easyprofits - program partnerski suplementy

Programy afiliacyjne stają się coraz bardziej popularną formą zarobkowania w internecie. Polegają one na współpracy między przedsiębiorcą/firmą, a użytkownikiem internetu, który czyni starania, by nakłonić odbiorcę swojej strony do skorzystania z usług danej firmy, z którą ten współpracuje. W zamian za zdobycie klientów, firma wypłaca wynagrodzenie. Jednym z dobrze prosperujących jest program partnerski Easyprofits. Sprawdźmy jak działa.

Szerokie pole działania
To, co wyróżnia program partnerski Easyprofits, to możliwość działania przez użytkownika internetu na szerokim polu. W przeciwieństwie do tradycyjnych programów afiliacyjnych, Easyprofits nie ogranicza się do możliwości promowania danego produktu na stronie internetowej osoby biorącej udział w programie. Użytkownik, który nawiązuje współpracę z danym przedsiębiorcą może prowadzić aukcje internetowe, sprzedawać produkty przez inne kanały dystrybucyjne, czy zachęcać do zakupu przez portale społecznościowe lub fora internetowe.

Wynagrodzenie
Wynagrodzenie przyznawane jest w formie prowizji za każdy sprzedany produkt przez użytkownika internetu oraz za zakup dokonany przez klienta na stronie przedsiębiorstwa (z którym użytkownik współpracuje), jeżeli trafił na nią po kliknięciu linka znajdującego się na stronie użytkownika. Umożliwia to specjalnie instalowany algorytm, który śledzi sposób trafienia na witrynę firmy. Easyprofit oferuje prowizję nawet wysokości 40%, co czyni ten program partnerski jednym z najbardziej korzystnych.

Zobacz inne Programy Partnerskie