Programy Partnerskie
Ranking Programów Partnerskich

Convertiser

10

Convertiser

Convertiser jest niestandardową siecią afiliacyjną, która opiera swoje działanie przede wszystkim na spieniężaniu treści zamieszczanych na stronach wydawców. Program oferuje użytkownikom dostęp do praktycznych narzędzi, które pozwalają na automatyczną zamianę tekstu na linki afiliacyjne prowadzące do stron reklamodawców, np. sklepów internetowych. System wybiera jedynie te słowa kluczowe, które faktycznie odpowiadają promowanym produktom.

W programie partnerskim Convertiser, środki zarabia się przede wszystkim na sprzedaży produktów Platforma dysponuje rozbudowaną bazą marek, w tym m.in. Answear, Sferis czy Media Markt, a tym samym oferuje dostęp do ogromnej ilości produktów przeznaczonych do promowania na stronie.

Convertiser polecany jest przede wszystkim osobom prowadzącym witryny i blogi o treści tematycznej. Zaletą współpracy jest możliwość uzyskania dostępu do wygodnych narzędzi promocji, które znacząco ułatwiają pracę z siecią. Program ceniony jest również za sprawny, szybko odpowiadający na zapytania support.

Zobacz inne Programy Partnerskie