Programy Partnerskie
Ranking Programów Partnerskich

Ceneo

12

Ceneo

Program Partnerski Ceneo to forma współpracy pomiędzy Ceneo, a twórcami internetowymi. Opiera się na relacjach partnerskich, a dołączenie do niego jest całkowicie bezpłatne. Uczestnictwo w programie partnerskim to prosty i bezpieczny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy bez wychodzenia z domu.

Ceneo to jeden z najpopularniejszych e-commerców w Polsce, a także największa baza opinii o produktach. Posiada również własny program partnerski, który łączy twórców internetowych z Ceneo. Współpraca skierowana jest do osób posiadających własną stronę, profil Social Media, blog czy kanał na YouTube.
Jak twórcy mogą zarabiać w PP Ceneo? Wystarczy umieścić link, banner czy inne narzędzie na swoim kanale – stronie lub blogu itp. Użytkownik klika w reklamę i przechodzi na Ceneo.pl, gdzie widzi porównanie cen danego produktu. Jeżeli przeklika się do wybranego sklepu – prowizja zostaje przyznana Partnerowi. Prowizja wypłacana jest również wtedy , gdy użytkownik dokona zakupu bezpośrednio na Ceneo. Prawda, że proste? Kliknięcie w link prowadzący do sklepu nie jest dużym wyzwaniem. Twórcy sami decydują, jak chcą działać w ramach współpracy z PP Ceneo

Zobacz inne Programy Partnerskie